Солонка, Львівська обл

+38 (096) 400 84 81

+38 (067) 740 67 32

Солонка, Львівська обл

+38 (096) 400 84 81

+38 (067) 740 67 32

Про нас

Мандруючи до Львова, подаруйте собі та своїм супутникам справжній європейський відпочинок в готелі «Європа». Цей неповторний та привітний заклад зручно розташований неподалік відомого «Арена-Львів».

 Тут на Вас з нетерпінням чекають 15 комфортних номерів. Кожен номер «Європи» має індивідуальний характер, який вміло підкреслено в оригінальному дизайні. Окрім того, для Гостей пропонується: телевізор та ванна (душ), телефон і чайник.

 Наш готель може тепло прийняти одночасно до 40 осіб. Для зручності гостей, в готельному комплексі можна скористатися також: паркінгом, який знаходиться під цілодобовою охороною, сауною, рестораном, Wi-Fi Інтернетом та цілодобовою рецепцією.

 Для тих, хто бажає насолодитися стравами національної української та європейської кухні в зручній та затишній атмосфері, ресторан «Європа» запрошує до себе у гості.

 Ресторан «Європа» гостинно пропонує свої затишні зали для проведення випускних вечорів, днів народжень, ювілеїв, романтичних вечерь та інших урочистих подій. У той час, як Ви відпочиваєте, досвідчені кухарі приготують будь-який шедевр, а привітний персонал запропонує Вам обслуговування на найвищому європейському рівні.
 
Запрошуємо до нас на відпочинок!